Antalya Caterig Organizasyon Acilis Firmasi

Açılış Kokteyl organizasyonu çoğu kişinin gözünde büyür. Oysa tek bir hamle bütün bir organizasyonu mükemmel hale getirmek içi yeterlidir; Profesyonel bir catering firmasıyla çalışmak!

Antalya Catering Hizmeti Kaliteli ve Hijyenik Koşullarda Iso ve Yeterlilik Belgelerimizle Sizlere Daha Kaliteli Yiyecek ve İçecek Hizmetleri Sağlamaktayız.

Her Türlü Organizasyonlarınızda ;

Açılış Catering, Dügün Catering, Gala Catering, Sünnet ve Özel günlerinizde Catering Hizmetileri  Temel atma törenleri ve Barbekü partileri  Size özel menü seçimleriyle sizlerle beraberiz.

KOKTEYL PROLANGE ORGANİZASYONU

Menü

CATERİNG HİZMETLERİ

  • KOKTEYL HİZMETLERİNDE  BİSTRO MASA
  • İÇECEK BAR KURULUMU
  • BİSTRO MASA ÜZERLERİNDE ;

Tüm Ekipmanlar Cam , Porselen , Krom ve kaliteli ekipman tedariki ile sizlere daha iyi hizmet vermekteyiz.

KANEPELER

SALAMLI
KAŞARLI
ZEYTİNLİ
KARIŞIK

ÇEREZLER

KARIŞIK  ÇEREZ ÇEŞİTLERİ

ARASICAKLAR

SİGARA BÖREĞİ
SOSİS TAVA
MİTİTE KÖFTE

KURUDİTE & CİPS

KARIŞIK CİPS
LİMON SOS İLE HAVUÇ
LİMON SOS İLE SALATALIK

TATLI&DESERT

ÇİLEKLİ TARTALET
KAYISILI TARTALET
MUZLU TARTALET

SOFT İÇECEKLER

KOLA
FANTA
SPRİTE
SODA
SU
CAPPY VİŞNE
CAPPY KARIŞIK
CAPPY ŞEFTALİ

Açılış Organizasyonlarımız da Tahta Bacak gösterisi, Ses Sistemi, Konfetti Show, Balon Süsleme, Palyaço, Şemsiye Kiralama, Hostes Kiralama, Baskılı Balon, Şişme Palyaço gibi hizmetlerimizde vardır.
Açıkcası catering servisi kolay değildir; müşterilerin firmanın profesyonelliklerine güvenmeleri kaliteli ve taze ürünlerden oluşan bir hizmet görmeleri gerekir. Tazelik ve kalite açısından catering firmamızı seçmek daha iyi olacaktır. Unutulmamalıdır ki yemek yeme işi bir zevktir.Antalya Alpay Catering ve Organizasyon bugüne kadar pek çok açılış organizasyonu, düğün catering ve organizasyon işleri, sergi ve fuar catering hizmetleri, açık hava yemek organizasyonu gibi işlerin altına başarıyla imza atmıştır. Firmamız profesyonel kadrosu ve alternatif menü seçenekleriyle sizlere hizmet vermekten mutluluk duyacaktır. Bize bir telefonla ulaşabilir, her türlü organizasyon için catering menü alternatiflerini ve fiyatlarını öğrenebilirsiniz.
Antalya Ses Sistemi

Organizasyonlarınızın olmazsa olmazlarından birisi de ses ve müzik yayınıdır. Açılış organizasyonlarında mekanın büyüklüğüne uygun bir ses sistemi ve güncel müziklerinden oluşan arşivimizle hizmetinizdeyiz. Devamını Oku

Antalya Konfeti Makinesi Kiralama Satışı

 

             Her türlü organizasyonunuzda ve her türlü yerde ister elle ister ekibimiz destekli özel makinesi ile kullanabileceğiniz show amaçlı özel bir üründür.Konfeti Makinesi Co2 ve N gazlarıyla çalışır, Emniyetli ve Güvenlidir.

             Çelik Konstüksiyon Gövde, Basınçlı gazı sayesinde 10-15 metreye kadar konfeti kağıtlarını atabilme, Çok kolay kurulum ve kullanım, Küçük Boy Konfeti Makinasından farklı olarak daha geniş konfeti kağıtları haznesi olduğundan daha çok konfetiyi alabilir ve daha büyük çıkış ağızı sayesinde binlerce konfeti gökyüzüne rahatlıkla fırlatabilmesi yönünden tercih edilir, Sabitleme kolları ile istenilen açıda atış yapabilme imkanı Devamını Oku